Reklama

Żart o bombie na Festiwalu Inne Brzmienia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Żart o bombie na Festiwalu Inne Brzmienia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 8 lat pozbawienia wolności grozić może 32 letniemu mieszkańcowi powiatu lubelskiego. Mężczyzna podczas koncertu na lubelskich błoniach podszedł do pracowników ochrony informując ich , że podłożył bombę. Teren od razu został sprawdzony przez policjantów, a 32 latek trafił do policyjnego aresztu. Później tłumaczył swoje zachowanie niezbyt mądrym żartem.

   Informację o zdarzeniu lubelska  policja otrzymała wczoraj wieczorem od służb ochrony Festiwalu Inne Brzmienia , który odbywał się na błoniach pod Zamkiem Lubelskim. Z relacji pracowników ochrony wynikało, że w trakcie koncertu podszedł do nich młody mężczyzna  informując, że podłożył bombę.  Ochrona przekazała tą informację policjantom.


   Mundurowi zatrzymali młodego mężczyznę. Jak się okazało jest to 32 letni mieszkaniec powiatu lubelskiego. W chwili zatrzymania miał w organizmie blisko pól promila alkoholu.


   Miejsce, w którym odbywał się koncert oraz teren przyległy zostały sprawdzone przez policjantów. Nie odnaleziono żadnego niebezpiecznego ładunku. Mężczyzna trafił na komisariat,  a późnię do policyjnego aresztu. Tłumaczył mundurowym, że nic się poważnego nie stało, chciał sobie zrobić tylko żart , więc po co to cale zamieszanie.


   Konsekwencje głupiego żartu i nieodpowiedzialnego zachowania będą jednak poważne. Grozić mu może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


Źródło:policja.govUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE