Reklama

Zamknięcie ul. Nałęczowskiej i awaria świateł na jednym ze skrzyżowań

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: zdm.waw.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Zamknięcie ul. Nałęczowskiej i awaria świateł na jednym ze skrzyżowań  - Zdjęcie główne

foto zdm.waw.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ze względu na awarię prace zaplanowane na ul. Nałęczowskiej w sobotę nie mogły się odbyć. Będą kontynuowane 9 czerwca. Dodatkowo na skrzyżowaniu dróg al. Sikorskiego i al. Ducha występują problemy z sygnalizacją świetlną.

Prace na ul. Nałęczowskiej przełożone


Prace na ul. Nałęczowskiej polegające na wykonaniu warstwy ścieralnej jezdni na odcinku od posesji nr 58 do skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską nie mogły się odbyć planowo w sobotę z powodu awarii. Będą one kontynuowane 9 czerwca. W związku z tym od godziny 7.00 do godzin wieczornych zostanie zamknięty ruch kołowy na ul. Nałęczowskiej. Z kolei w środę na odcinku od ul. Gnieźnieńskiej w kierunku granic miasta ruch będzie odbywał się wahadłowo.


Awaria świateł na jednym ze skrzyżowań w Lublinie


W nocy z 5 na 6 czerwca na rondzie Rotmistrza Witolda Pileckiego (skrzyżowanie dróg al. Sikorskiego i ul. Ducha) doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego został uszkodzony słup. W związku z tym konieczne był wyłączenie z trybu pracy „kolorowej” sygnalizacji świetlnej znajdującej się na tym skrzyżowaniu. Od godziny 12.00 do odwołania sygnalizacja zostanie włączona w tryb pracy „żółty plus”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE