Reklama

Wyrok w sprawie napaści na obcokrajowca

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Wyrok w sprawie napaści na obcokrajowca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Młody mężczyzna za rasistowską napaść na obcokrajowca spędzi za kratami osiem miesięcy. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Lublinie.

Młody mężczyzna za rasistowską napaść na obcokrajowca spędzi za kratami osiem miesięcy. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Lublinie.

Proces dotyczył wydarzeń z  października ubiegłego roku. Poszkodowany, uchodźca z Rosji Arsoev I. wybrał się rowerem do sklepu. Na jego drodze stanął Łukasz M. z kolegami.  Napastnicy dwukrotnie zaczepiali uchodźcę, za drugim razem doszło do rękoczynów, Łukasz M. uderzył Arsoeva I. pięścią w twarz. Zaatakowany upadł, napastnicy uciekli.

Poszkodowany zgłosił napaść policji. Patrol bardzo szybko namierzył podejrzanego, przed jednym ze sklepów. Arsoev I. rozpoznał napastnika. Ten usłyszał zarzuty, a w poniedziałek wyrok ośmiu miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.
W ocenie sądu zachowanie oskarżonego było motywowane wyznaniem poszkodowanego, a świadczą o tym zwroty jakich używał pod jego adresem.Łukasz M. nie przyznał się do winy i nie chciał składać wyjaśnień. Wyrok nie jest prawomocny.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE