Reklama

Wypadek zarejestrowały kamery

Opublikowano: czw, 12 sty 2017 11:41
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Wypadek zarejestrowały kamery - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło wczoraj przy ul. Orkana w Lublinie. Kierująca peugeotem na skrzyżowaniu zderzyła się z audi, któremu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Ten z kolei uderzył w czekającego na wyjazd nissana. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Lekceważenie znaków drogowych, brawura, niedostosowanie techniki jazdy do warunków na drodze, to tylko niektóre z przyczyn wypadków i kolizji popełnianych przez kierujących. W wielu przypadkach zdarzenia drogowe są również skutkiem nieuwagi kierowców. Najprawdopodobniej było tak w przypadku zdarzenia, do którego doszło wczoraj w południe przy ul. Orkana w Lublinie.

Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego KMP w Lublinie, kierująca peugeotem  jadąc ul. Orkana od Armii Krajowej  skręcając  w lewo w ul. Kaczeńcową na nie ustąpiła  pierwszeństwa kierującemu audi, wskutek czego doszło do zderzenia się pojazdów. Następnie audi uderzyło w czekającego na wyjazd z ul. Kaczeńcowej nissana.

W wyniku wypadku dwie osoby – kierująca peugeotem 44-latka oraz kierujący audi 35-latek doznali obrażeń i zostali przewiezieni  do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. 

Policjanci zwracają się z apelem do kierujących o szczególną ostrożność, czujność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że jeśli nawet my sami jeździmy zgodnie z przepisami, stykamy się na drodze z kierowcami, którzy mogą ich nie egzekwować. W takim przypadku pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE