Reklama

Weź udział w badaniu!

Opublikowano: wt, 14 cze 2016 12:48
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Weź udział w badaniu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzi LUBią Kulturę jest trzyletnim, bezpłatnym program edukacyjny, który ma na celu stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek zajmujących się edukacją kulturalną w regionie lubelskim. W ramach programu Centrum Spotkania Kultur oraz 25 regionalnych partnerów z Województwa Lubelskiego realizuje także badanie na temat stanu edukacji kulturalnej w województwie lubelskim.

Wyniki badania zostaną udostępnione w postaci raportu badawczego, który w przyszłości może posłużyć do wyznaczania kierunków działalności organizacji i instytucji, poszukiwania partnerów do realizacji różnorodnych działań czy działalności rzeczniczej np. pisania wniosków grantowych.

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym województwie. Wyniki badania ankietowego posłużą także do udoskonalenia projektu Młodzi LUBią Kulturę i dostosowania go do potrzeb animatorów, animatorek, edukatorów i edukatorek. 

Do udziału w badaniu organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zajmujące się szeroko rozumianą edukacją kulturalną (edukacja artystyczna, czytelnicza, historyczna, muzealna, jak również działania o charakterze popularyzacyjnym, budowania lokalnych wspólnot czy prowadzonych na rzecz podtrzymywania tradycji) zarówno animatorów i animatorki, jak i nauczycieli i nauczycielki.

Ankieta uruchomi się po kliknięciu w poniższy link: http://mlodzi-lubia-kulture.badanie.net/ 

Odpowiedzi zbierane są do końca czerwca 2016 r. W razie pytań lub problemów technicznych kontakt pod adresem: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE