Reklama

Wernisaż "Tam gdzie Teraz" [Galeria]

Opublikowano: sob, 13 lip 2019 03:28
Autor:

Wernisaż "Tam gdzie Teraz" [Galeria] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj o godzinie 19:00 w Galerii Labirynt odbyło się uroczyste otwarcie wystawy "Tam gdzie Teraz". W tym ważnym miejscu na mapie kulturalnej Lublina możemy do 11 sierpnia podziwiać pracę stypendystów/stypendystek programu Gaude Polonia.[Galeria]

Wystawa charakteryzuje się przede wszystkim ogromną różnorodnością. Na autorów prac nie zostały narzucone żadne ograniczenia. Owocem tego są niejednolite dzieła, począwszy od fotografii do materiałów wideo przez różnego rodzaju instalacje. Świeżo otwarta wystawa już jako czwarta prezentuje twórczość uczestników programu Gaude Polonia, które obejmują prace powstałe podczas pobytu w Polsce. Wśród partycypujących, mimo młodego wieku są już artyści, którzy mieli okazję uczestniczyć w ważnych międzynarodowych wydarzeniach artystycznych.

Z twórczością młodych i zdolnych artystów można zapoznać się w Galerii Labirynt (ul. ks. J. Popiełuszki 5). Wystawa jest czynna od wtorku do niedzieli, w godzinach 12:00-19:00 do 11 sierpnia włącznie. Wstęp jest bezpłatny. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE