Reklama

Usłyszał zarzuty za włamywanie się do piwnic

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Usłyszał zarzuty za włamywanie się do piwnic - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z VI komisariatu zatrzymali 25-latka, który odpowie za włamania do piwnic na lubelskich Bronowicach. Łupem złodzieja padły 3 rowery, fotelik dziecięcy, elektronarzędzia i telewizor. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną sumę na ponad 2,5 tys. zł. Część skradzionego sprzętu mundurowi odnaleźli m.in. w lombardzie. 25-latek przyznał się do winy, a wkrótce dobrowolnie podda karze.

  Policjanci z VI komisariatu pracowali nad sprawą kilku włamań do piwnic, do których doszło w tym roku na lubelskich Bronowicach. O tych przestępstwach mieli zgłoszenia od lokatorów bloków przy ul. Pogodnej i Wrońskiej.


  Z jednego ze zgłoszeń z ul. Pogodnej wynikało, że w połowie czerwca złodziej dostał się do jednej z piwnic i ukradł dwa rowery. Na jednym zamontowany był dziecięcy fotelik. Właściciel oszacował straty na ponad 2 tys. zł. Kolejny rower z tej ulicy został skradziony z piwnicy z kolei jesienią ubiegłego roku. W tym przypadku straty wyniosły 600 zł.


 Na ul. Wrońskiej włamywacz „działał\" w marcu b.r. W jego zainteresowaniu znalazły się elektronarzędzia, takie jak szlifierka kątowa, pilarka do drewna, czy wkrętarka o łącznej wartości ponad 350 zł. Innym razem po włamaniu do piwnicy złodziej ukradł telewizor LCD.


  Operacyjni ustalili personalia włamywacza. Wczoraj został zatrzymany. Był nim 25-latek z Lublina. Policjanci odzyskali część skradzionego przez niego mienia. Fotelik do roweru znaleźli na przykład w jednym z lombardów.


  25-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat wiezienia. Mężczyzna wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE