Reklama

Reklama

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie przechodzi na zdalne nauczanie. Zjazdy i kursy zawieszone

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie przechodzi na zdalne nauczanie. Zjazdy i kursy zawieszone - Zdjęcie główne

Odpowiednie zarządzenie wydał rektor UP w Lublinie - prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk | foto Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do końca października, przynajmniej taka jest informacja na dziś, wszyscy studenci Uniwersytetu Przyrodniczego będą zdani na naukę zdalną. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju związaną z COVID-19" - wyjaśniają władze uczelni.

Reklama

Dotychczas na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie zajęcia odbywały się stacjonarnie. Od 17 października, czyli najbliższej soboty, uczelnia przechodzi jednak na tryb zdalnego nauczania. Takie zarządzenie wydał rektor UP w Lublinie - prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk.

 

"W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju związaną z COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo całej Społeczności Akademickiej, od 17 do 31 października 2020 r. zajęcia na wszystkich kierunkach studiów będą odbywać się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej UP w Lublinie.

 

 

Zawieszone zostają zajęcia odbywające się w formie zjazdów dla studentów kształcących się zaocznie.

 

"Zajęcia dydaktyczne na studiach niestacjonarnych realizowanych w formie zjazdów i  na studiach podyplomowych  oraz kursach  dokształcających w dniach  16-17-18 października  2020 ulegają  zawieszeniu. Zajęcia te należy zrealizować w innych terminach uzgodnionych ze studentami/uczestnikami zajęć" - informują przedstawiciele UP w Lublinie.

 

 

Do 31 października zostają zawieszone także zajęcia z wychowania fizycznego. Nie będzie też zajęć w formie ćwiczeń, które nie mogą zostać przeprowadzone zdalnie.

 

"Ćwiczenia,  szczególnie  związane  z dostępem  do  infrastruktury  laboratoryjnej niezrealizowane w formie  zdalnej, należy przeprowadzić w innych terminach uzgodnionych ze  studentami  w  porozumieniu  z kierownikami jednostek i dziekanami wydziałów" - głosi komunikat uczelni.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE