Reklama

Reklama

Ukradł sąsiadowi konopie medyczne. Myśłał, że to marihuana

Opublikowano: 17 listopada 2020 11:03
Autor: KWP w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego. Mężczyzna ukradł z posesji sąsiada konopie medyczne myśląc, że może to być marihuana.

Reklama

Dodatkowo na swoim koncie ma kradzież silnika elektrycznego oraz kradzież z włamaniem, gdzie jego łupem padł aparat fotograficzny. Te dwa przestępstwa udało się połączyć, bo mężczyzna w miejscu kradzieży silnika zagubił jeden z elementów aparatu.Do tych przestępstw doszło we wrześniu i październiku na terenie gminy Garbów. Jeden z mieszkańców stwierdził kradzież kilku krzaków konopi włóknistych z legalnie prowadzonej pod folią plantacji. Z kolei dwóch kolejnych właścicieli posesji padło ofiarami kradzieży. Jednym przypadku sprawca włamał się do budynku, skąd skradł aparat fotograficzny. Kolejnemu z pokrzywdzonych skradziono silnik elektryczny. Straty wyceniono na kilkaset złotych.Nad tymi sprawami pracowali kryminalni z komisariatu w Niemcach. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że za przestępstwami może stać ten sam sprawca. W miejscu, skąd skradziono silnik odnaleziono jeden z elementów utraconego wcześniej aparatu fotograficznego. Do spraw zatrzymano 33-letniego mieszkańca gminy Garbów. Mężczyzna usłyszał łącznie 3 zarzuty, do których się przyznał. Jak się okazało, skradł konopie ponieważ myślał, że po wysuszeniu może uzyskać z nich marihuanę.


Za te przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.