Reklama

Ukradł laptopa z Galerii. Rozpoznajesz go?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Ukradł laptopa z Galerii. Rozpoznajesz go? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z komisariatu VI poszukują sprawcy kradzieży laptopa z jednej z galerii handlowych w Lublinie. Sylwetkę sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania proszone są o kontakt z komisariatem przy ul. Gospodarczej 2. Informacje przekazywać można również telefonicznie pod nr tel. 81 535 46 61 lub 997.

Do zdarzenia doszło 7 marca br. na terenie galerii handlowej przy ulicy Witosa w Lublinie. Z zawiadomienia jakie otrzymali funkcjonariusze z VI komisariatu Policji wynikało, że kradzież miała miejsce w momencie, gdy pracująca na jednej z wysp kobieta na chwilę wyszła.

Sprawca sięgnął za ladę i zabrał sprzęt. Wartość laptopa oszacowano na kwotę blisko 1000 złotych. Sylwetkę niosącego laptopa oraz wychodzącego ze sklepu mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z komisariatem VI Policji przy ul. Gospodarczej 2. Informacje przekazywać można również telefonicznie pod nr tel. 81 535 46 61 lub 997. Poszkodowany wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże ustalić sprawcę kradzieży i odzyskać skradzione mienie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE