Reklama

TechSoup rusza w Polskę. Przystanek Lublin.

Opublikowano: czw, 21 kwi 2016 12:13
Autor: | Zdjęcie: Internet

TechSoup rusza w Polskę. Przystanek Lublin. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości TechSoup Polska w partnerstwie z Kancelarią Prezydenta Miasta Lublin zaprasza wszystkie osoby związane z pracą organizacji pozarządowych z Lublina i okolic na spotkanie dotyczące nowych technologii w pracy III sektora.

Jeśli pracujesz w lokalnej organizacji pozarządowej lub wspierasz jej działania, chcesz usprawnić działalność i obniżyć koszty funkcjonowania, skorzystaj z możliwości spotkania ze TechSoup Polska. Podczas 3 godzinnej sesji dowiesz się, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić pracę i sprawić, by była ona skuteczniejsza. Poznasz przykłady dobrych praktyk wykorzystywania nowych technologii w pracy organizacji pozarządowych oraz możliwości pakietu Office 365 i Google dla Organizacji Non-Profit. Dostaniesz również informacje, jak zdobyć produkty technologiczne po specjalnych opłatach lub niekiedy nawet bezpłatnie.

Przyjdź na spotkanie. Zdobądź nową wiedzę! Skorzystaj z naszego programu dotacji na nowoczesne technologie. Zapraszamy 10 maja (wtorek) w godzinach 13:00-16:00. Pałac Parysów, ul. Bernardyńska 3, Lublin, Sala 104. Szczegóły pod adresem: www.techsoup-lublin.evenea.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE