Reklama

Szybki PIT w Galerii Olimp

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: US Lublin

Szybki PIT w Galerii Olimp - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Izba Skarbowa w Lublinie oraz Galeria Olimp zapraszają na akcję ?Rozlicz PIT przez Internet?, która odbędzie się w Galerii Olimp w dniach 11-13 marca. W tych dniach pracownicy Izby Skarbowej i Trzeciego Urzędu Skarbowego będą pomagać podatnikom w wypełnieniu i wysłaniu zeznań podatkowych w formie elektronicznej.

Urzędnicy udzielą również informacji na tematy związane z rozliczeniami podatkowymi tj. wybór właściwych formularzy czy zasad dokonywania odliczeń ulg podatkowych. Podpowiedzą także jak wypełnić i wysłać zeznanie za pomocą wygodnej platformy internetowej.

Akcja będzie miała miejsce od piątku do niedzieli w godzinach 12.00 - 18.00. Zapraszamy do lobby najnowszej części Galerii Olimp na poziomie pierwszego piętra, tuż obok Multikina. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty, dokumenty niezbędne do rozliczenia oraz kwotę przychodu za rok 2014.

Korzystając z zapewnionej przez pracowników administracji podatkowej możliwości będzie można przekonać się, że wysłanie zeznania podatkowego drogą elektroniczną jest proste, szybkie i bezpieczne. Dodatkowo pozwala na szybszy zwrot nadpłaty podatku.”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE