Reklama

Świnka Peppa zawita do Lublina

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SKENDE Shopping

Świnka Peppa zawita do Lublina  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwielbiana przez dzieci Świnka Peppa i jej braciszek George zawitają do Lublina. Od czwartku do soboty (12-14 kwietnia) spotkają się z najmłodszymi i zaproszą ich do wspólnej zabawy.

Świnka Peppa to energiczna i ciekawa świata bohaterka popularnej kreskówki dla dzieci. Jej przygody opowiedziane w krótkich, pięciominutowych odcinkach podbiły serca młodych widzów w aż 180 krajach. Wesoła Peppa uczy dzieci kreatywności i niecodziennego podejścia do codziennych problemów. 

- Chcemy, aby SKENDE Shopping było miejscem, gdzie nie tylko można zrobić zakupy, ale także miło spędzić czas z rodziną. Dzięki aktywnościom takim, jak spotkania z bohaterami kreskówek i filmów, ale także licznym kreatywnym warsztatom, jakie się tu odbywają, możemy zaoferować najmłodszym zabawę, która ich uczy i rozwija. Jest to najlepszy sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym - mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.

Oprócz spotkania z bohaterami kreskówki dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach, grach zręcznościowych i licznych konkursach, w których przewidziane są nagrody. Na wielbicieli aktywnej rozrywki czeka specjalnie przygotowana "Strefa Podskoku" z dmuchaną zjeżdżalnią. Po wspólnej zabawie mali uczestnicy zjedzą watę cukrową, a animatorzy wyczarują dla nich niezwykłe zwierzęta ze specjalnych balonów. 

12 i 13 kwietnia 2018 r. (czwartek i piątek)
godz. 14:00-20:0014
kwietnia 2018 r. (sobota)
godz. 11:00-19:00
Centrum Handlowe SKENDE Shopping
Al. Spółdzielczości Pracy 88
wstęp: wolny


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE