Reklama

Świąteczny kramik Wspólnego Świata. Zbierają na budowę centrum

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Danielewicz

Świąteczny kramik Wspólnego Świata. Zbierają na budowę centrum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego na pl. Wolności swoje stoisko ma Stowarzyszenie Wspólny Świat. Dochód ze sprzedaży ozdób ma zasilić budżet przeznaczony na budowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem.

- Na stoisku znajdują się ozdoby świąteczne przygotowane przez naszych pracowników z pracowni artterapi. Trzeba przyznać, że włożyli w to dużo pracy, a ozdoby wciąż powstają i naszym jedynym zmartwieniem jest to, czy ich wystarczy – mówi Katarzyna Fronc, rzecznik prasowy stowarzyszenia.

 Każdy kto zakupi drobiazg na tym stoisku może mieć pewność, że pieniądze będą dobrze spożytkowane. Świąteczny kramik, to jedna z form gromadzenia przez Wspólny Świat funduszy na budowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem, o którym stowarzyszenie mówi już od dawna i na tę kosztowną inwestycję odkłada wszelkie możliwe środki.

Stoisko z ozdobami przygotowane przez stowarzyszenie będzie funkcjonować na placu w następujące dni: od 9 do 12 grudnia, i 17, oraz 21 grudnia. Świąteczne rękodzieło można też nabyć w siedzibie stowarzyszenia na ul. Pokoju 22.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE