Reklama

Reklama

„Św. Jan Pawła II na Facebooku” – akcja studentów KUL z okazji Wszystkich Świętych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

„Św. Jan Pawła II na Facebooku” – akcja studentów KUL z okazji Wszystkich Świętych  - Zdjęcie główne

Studenci chcą by papież był obecny wśród internautów tym bardziej, że w tym roku przypada 100. rocznica Jego urodzin | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Studenci KUL przygotowali akcję w ramach Wszystkich Świętych. Zapraszają do korzystania z nakładki na zdjęcie profilowe na Facebooku z wizerunkiem papieża Jana Pawła II.

Reklama

Z okazji uroczystości Wszystkich Świętych studenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II przygotowali internetową akcję. Zapraszają do korzystania z nakładki na zdjęciu profilowym  na Facebooku w ramach podziękowania dla papieża Jana Pawła II. Studenci podkreślają, że w tym roku Wszystkich Świętych, czyli dzień, w którym  Polacy odwiedzają groby bliskich, obchodzona będzie w sytuacji pandemii Covid-19 i przy zamkniętych cmentarzach. Zapraszają, by mimo to włączać się w inicjatywy pomagające w duchowym przeżyciu tego dnia. 
 
- 1 listopada, to dzień Wszystkich Świętych, jednym z nich, szczególnie bliskim naszej uczelni, jest Jan Paweł II. Chcemy, by był on obecny wśród nas, zwłaszcza, że w tym roku przypada setna rocznica jego urodzin. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was specjalną nakładkę na Facebooka z wizerunkiem papieża Polaka. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji i skorzystania z nakładki - mówi Klaudia Bzducha, szefowa grupy medialnej studentów KUL i wiceprzewodnicząca Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych.
 
W mediach społecznościowych prowadzona jest też inna akcja związana z setną rocznicą urodzin papieża - #ThankYouJohnPaul2. W ramach niej ludzie z całego świata mogą publikować podziękowania, wspomnienia, zdjęcia i materiały wideo z Janem Pawłem II, używając tego hasztagu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE