Reklama

Sprawcy nocnego napadu na taksówkarza zatrzymani!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Sprawcy nocnego napadu na taksówkarza zatrzymani! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rano zatrzymany w tej sprawie został 14-latek z Lublina Natomiast przed godz. 17.00 został zatrzymany drugi napastnik. To 25-letni obywatel Ukrainy. Zostali doprowadzeni do V komisariatu, gdzie trwają czynności procesowe.

    Do napadu doszło przed północą przy ul. Lawendowej w Lublinie. Taksówkarz jednej z korporacji zabrał dwóch młodych mężczyzn z rejonu centrum miasta. Kiedy dojechał we wskazane miejsce jeden z pasażerów wysiadł, a drugi wyjął nóż i zadał ranę ciętą kierującemu. Taksówkarz bronił się przed kolejnymi ciosami. Ostatecznie udało mu się uciec z samochodu i dobiec w rejon ul. Zbożowej, skąd została wezwana pomoc. Sprawcy zbiegli z miejsca zabierając tablet i nawigację należącą do 33-letniego taksówkarza. Poszkodowany trafił do szpitala.


    Policjanci z V komisariatu wspierani przez kryminalnych z KMP i KWP w Lublinie natychmiast podjęli działania poszukiwawcze za napastnikami. Dziś rano zatrzymali jednego z nich. To 14-letni mieszkaniec Lublina.  Nieletni został doprowadzony do V komisariatu, gdzie trwają czynności procesowe. Kryminalni ustalają jego rolę w tym napadzie oraz poszukują drugiego z napastników. Poszkodowany mężczyzna nadal przebywa w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


   Przed godz. 17.00 został zatrzymany drugi napastnik. To 25-letni obywatel Ukrainy.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE