Reklama

Skompromituj chłoniaka - koncert charytatywny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ACK UMCS Lublin

Skompromituj chłoniaka - koncert charytatywny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą środę, 27 kwietnia br. o godz.19.00 w sali widowiskowej ACK UMCS "Chatka Żaka" (Lublin, ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się koncert charytatywny "Skompromituj chłoniaka", organizowany przez studentów Wydziału Artystycznego UMCS we współpracy z Fundacją Rack?n?Roll.

Celem jest zdobycie funduszy na uratowanie życia chorej Katarzynie. Kobieta ma 30 lat, jest żoną i matką. Kiedy była w 2012 roku w ciąży, dowiedziała się, że ma chłoniaka Hodgkina. Guz miał 20 cm i mieścił się w klatce piersiowej. Po porodzie przystąpiła do chemioterapii, która niestety nie pomogła. W grudniu 2015 roku chłoniak wrócił dużo silniejszy, niż lekarze się spodziewali.

Dziś życie Kasi zależy od leku, którego jedna dawka kosztuje 45 000 złotych. Docelowo chora musi wziąć 16 dawek - co oznacza konieczność zebrania aż 720 000 zł na terapię, która może uratować jej życie - ponieważ lek ten nie jest refundowany przez NFZ.

Podczas wydarzenia będą rozprowadzane cegiełki, a bilet wstępu to dowolny datek. Całkowite wpływy z cegiełek będą przekazane na specjalne konto Kasi P. i przeznaczone na jej leczenie. Pomóżmy jej wygrać życie!

Więcej informacji na temat Kasi: https://www.facebook.com/notes/fundacja-raknroll-wygraj-życie/skompromituj-ze-mną-chłoniaka-kaśka/10153340367256969

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1034650909954091/
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE