Reklama

Ruszają Lubelskie Dni Informatyki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Lubelskie Dni Informatyki

Ruszają Lubelskie Dni Informatyki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszają Lubelskie Dni Informatyki - jedna z największych imprez technologicznych w całym województwie lubelskim. Konferencja organizowana od 2007 roku będzie już 9. spotkaniem branży IT. Start 27 kwietnia.

Wydarzenie organizowane jest przez Grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków, działające przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Lubelska Wyżyna IT, projekt Urzędu Miasta jest Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Konferencja LDI skierowana jest głównie do społeczności akademickiej, programistów, specjalistów oraz entuzjastów IT, pragnących poszerzyć swoje horyzonty w zakresie technologii oraz spotkać się z osobami o podobnej pasji. Co roku uczestnicy mogą brać udział w licznych prelekcjach na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które efektywnie wzbogacają zainteresowanych o dodatkową wiedzę w obszarze IT.

Podczas dziewiątej edycji LDI organizatorzy postawili nacisk na temat technologii przyszłości. Uczestnicy będą mogli wysłuchać interesujących prelekcji dotyczących m.in. grafenu, jako polskiego potencjału technologicznego czy tematyki Business Intelligence. Na osoby interesujące się inżynierią mechaniczną, będą czekać specjaliści z zakresu automatyki i robotyki oraz mechatroniki, którzy zaprezentują drony i drukarki 3D. Poruszone także będą tematy związane z technologią wirtualnej rzeczywistości (VR), rozwiązaniami chmurowymi czy zarządzaniem projektami. Równolegle, obok prelekcji na auli głównej, przewidziane są warsztaty w trzech salach pobocznych, mających szkolić uczestników w określonych technologiach.

Ponadto nowością w konferencji LDI jest zorganizowanie tzw. Giełdy Pracy. Osoby poszukujące pracy w branży IT mają doskonałą okazję do rozmowy z przedstawicielami firm informatycznych oraz zostawienia im swojego CV. Potencjalni pracodawcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące warunków pracy w swojej firmie oraz przedstawią wymagania stawiane pracownikowi.

Dla najbardziej aktywnych uczestników konferencji oraz osób biorących udział w konkursach, prowadzonych przez organizatorów i partnerów LDI, przewidziane jest wiele nagród.

W zeszłym roku jak i w obecnym, gospodarzem oraz współorganizatorem wydarzenia jest Lubelski Park Naukowo - Technologiczny.

Jest wiele konferencji IT, jednak ta wyróżnia się na tle innych poprzez świetnie dobraną treść, dopasowanie tematów do aktualnych trendów oraz prelegentów, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym. LDI to doskonałe miejsce na promocję swojej firmy i pozyskanie nowych pracowników, o czym przekonaliśmy się w poprzednich edycjach konferencji. Wiedza, doświadczenie, innowacyjność
- wszystko w jednym miejscu - tak o konferencji wypowiada się Piotr Pietras, Head of Delivery firmy Edge One Solutions, która jest Sponsorem Diamentowym wydarzenia.

Tegoroczna edycja LDI odbędzie się 27 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.ldi.org.pl oraz na facebook.com/LubelskieDniInformatyki, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje dotyczące agendy konferencji, prelegentów oraz konkursów.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE