Reklama

Robił zakupy w markecie budowlanym. Odmówił zakrycia nosa i ust

Opublikowano:
Autor:

Robił zakupy w markecie budowlanym. Odmówił zakrycia nosa i ust - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 35-letni mieszkaniec Lublina podczas robienia zakupów w jednym z marketów budowlanych odmówił zakrycia ust i nosa. Gdy został wezwany na komisariat celem złożenia wyjaśnień, ponownie przyszedł bez maseczki.

W ubiegłym tygodniu policjanci z VII komisariatu zostali wezwani do jednego z marketów budowlanych, gdzie ochroniarze prosili o interwencję. Ze zgłoszenia wynikało, iż jeden z klientów pomimo zwrócenia uwagi nie stosuje się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Policjanci na miejscu zastali 35-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna kategorycznie odmówił użycia maseczki ochronnej. W związku z tym policjanci poinformowali go, że wobec lekceważącej postawy zostanie skierowany wniosek do sądu o ukarania.  

W sobotę 35-latek został wezwany na komisariat VII w Lublinie, celem przesłuchana. Jak się okazało mężczyzna ponownie zlekceważył obowiązujące przepisy, przychodząc na komisariat bez zakrycia ust i nosa. Mieszkaniec Lublina odmówił również założenia maseczki, którą chciał mu przekazać funkcjonariusz prowadzący postępowanie. 35-latek nie składał wyjaśnień. Jego sprawa niebawem trafi do sądu, gdzie będzie musiał liczyć się z odpowiedzialnością karną za dwukrotne złamanie obowiązujących przepisów porządkowych.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE