Reklama

Rekordowy maraton wędkarski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Beata Zgorzałek, Andrzej Muszyński

Rekordowy maraton wędkarski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 70 kg ryby złowiła drużyna z Białej Podlaskiej, która wygrała 24-godzinny Maraton Wędkarski na Międzyrzeckich Jeziorkach.Takiego wyniku w historii maratonów międzyrzeckich jeszcze nie było.

24-godzinny Maraton Wędkarski zorganizowany przez Międzyrzeckie Towarzystwo Wędkarskie „Żwirek”  odbył się w weekend 1-2 sierpnia. Wzięło w nim udział 27 drużyn wędkarskich między innymi z Warszawy, Zamościa, Rawy Mazowieckiej, Chełma, Podedwórza, Mszczonowa, Horodyszcza, Bogdanki, Białej Podlaskiej i Łosic.  

Pierwsze miejsce zajęła drużyna RYŁKOŁAK Biała Podlaska.Trzech wędkarzy z tej drużyny  złowiło w sumie 70 590g ryb. Na drugim miejscu uplasowała się  ZŁOTA RYBKA Łosice, z wynikiem 54 120g złowionych ryb,  a trzecie miejsce zajęła drużyna Maksym i spółka z Międzyrzeca Podlaskiego, która złowiła 48 540g ryb. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Rawka 2 z Rawy Mazowieckiej, na piątym Team Stanisława Żmijana z Międzyrzeca i na szóstym Zamość ROZTOCZE.  

Największą rybę – sandacza o wadzie 4390g złowił Mariusz Chałuj. Była to równocześnie największa ryba drapieżna. Drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Krzysztof Duda ze swoim szczupakiem 1200g. Najlepsi wędkarze i drużyny otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.  Wyniki drużynoweWyniki indywidualne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE