Reklama

Przy ul. Mełgiewskiej powstanie pięć nowoczesnych obiektów magazynowo-produkcyjnych

Opublikowano:
Autor:

Przy ul. Mełgiewskiej powstanie pięć nowoczesnych obiektów magazynowo-produkcyjnych  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółka 7R, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni na wynajem, zainwestuje w Lublinie. Planowane jest powstanie pięciu nowoczesnych obiektów magazynowo-produkcyjnych o łącznej powierzchni 110 000 m2 przy ulicy Mełgiewskiej. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń spółka rozpocznie realizację procesu budowlanego.

Po zrealizowaniu nowej inwestycji spółki 7R podaż nowoczesnych obiektów magazynowo-produkcyjnych wzrośnie do ponad 300 tys.m2 – obecnie na terenie Lublina znajduje się już 200 tys.m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Lublin jest największym ośrodkiem powierzchni magazynowym we Wschodniej Polsce, a w niedalekiej przyszłości ma szansę stać się jednym z najprężniej rozwijających się ośrodków magazynowych w skali kraju. Jest to niewątpliwie związane ze stale rozwijaną dostępnością komunikacyjną miasta Lublin poprzez budowane drogi ekspresowe S17, S12 i S19, infrastrukturę kolejową oraz Port Lotniczy Lublin. Kolejna inwestycja w budowę powierzchni produkcyjno-magazynowej przyczyni się do podniesienia znaczenia Miasta Lublin na mapie Polski, wpłynie także na różnorodność i atrakcyjność naszej oferty inwestycyjnej – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Jak informuje Miasto Lublin, nowy park będzie usytuowany 3 km od obwodnicy Lublina, z dostępem do dróg ekspresowych S12 oraz S19, bocznicy kolejowej oraz niespełna 10 km do Portu Lotniczego Lublin. Dotychczas spółka w Polsce zrealizowała projekty o łącznej powierzchni 400 000 m2, a kolejne ponad 700 000 m2 są w przygotowaniu - w tym projekt parku o pow. 110 000 m2 w Lublinie. Dzięki zastosowanym najnowszym technologiom i rozwiązaniom ekologicznym wpływającym m.in. na wzrost efektywności energetycznej, 7R Park Lublin objęty jest certyfikacją BREEAM (najczęściej stosowaną metodą oceny budynków pod kątem ich ekologiczności w Europie).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE