Reklama

Przegląd talentów na rzecz WOŚP

Opublikowano:
Autor:

Przegląd talentów na rzecz WOŚP - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Placówek Oświatowych nr 2 włączył się w akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 8 stycznia odbył się Szkolny Przegląd Talentów, w którym uczniowie zaprezentowali różnorodne umiejętności. Najwięcej było instrumentalistów: pianistek, flecistek, gitarzystów, a także akordeonistka i saksofonistka.

Wystąpili: Małgorzata Olszewska, Faustyna Malczuk, Diana Burdon, Gabriela Szczypińska, Norbert Sokólski, Wiktoria Sójka, Mateusz Płonka, Oliwia Kochańska, Karolina Janusiewicz, Alicja Bobruk, Julia Wysokińska, Karolina Olszewska, Karolina Krzymowska. W ich wykonaniu widzowie usłyszeli kolędy, utwory klasyczne i rozrywkowe. Duże emocje wzbudziła choreografia Pauliny Kamińskiej w stylu break dance. Mistrzem w układaniu kostki Rubika okazał się Rafał Prządka, który ułożył ją w 20 sekund. Z biletów wstępu na talent show zebrano 562 złote i całą sumę przekazano na WOŚP. 
Koncert był również okazją do podsumowania konkursu plastycznego „Wykomiksuj się z dopalaczy”. Po przeprowadzeniu przez szkolną psycholog Małgorzatę Michalak serii spotkań w klasach VI SP i I Gimnazjum o szkodliwości dopalaczy uczniowie na lekcjach plastyki wykonali w grupach komiksy. I miejsce zajęli: Oliwier Daniluk, Norbert Sokólski i Michał Filipowicz. Wyróżnienia zdobyły grupy: Dominika Kubik, Agnieszka Kozak, Natalia Zaniewicz; Wiktoria Piech, Adrianna Ostrowska, Amelia Pasko; Kamila Zalewska, Julia Wysokińska. 
Organizatorem koncertu był nauczyciel sztuki i opiekun szkolnego chóru Cezary Woch. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE