Reklama

Problemy kierowców w Lublinie, czyli remonty i awarie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Michał Abramek

Problemy kierowców w Lublinie, czyli remonty i awarie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Staszica, Abramowicka, Krochmalna, Diamentowa, Smoluchowskiego - na tych lubelskich ulicach na kierowców czekają spore utrudnienia.

Staszica z powodu awarii sieci wodociągowej została zamknięta dla ruchu na odcinku od wjazdu do szpitala do ul. Szewskiej. Do szpitala można dojechać od ul Radziwiłłowskiej. Utrudnienia potrwają tydzień.

Na Abramowickiej pojawiła się sygnalizacja świetlna na odcinku około 400 metrów od salonu samochodowego do granicy miasta. Tam obowiązuje ruch wahadłowy. Jeśli pojawią się zatory, kierowanie ruchem wezmą na swoje barki sami drogowcy. To zamieszanie jest efektem przebudowy ulicy Abramowickiej. Prace potrwają do kwietnia przyszłego roku.Od dziś także obowiązują zmiany na Smoluchowskiego. Ulica do czerwca została wyłączona z ruchu na odcinku Nowy Świat do wjazdu na teren hurtowni wyposażenia łazienek.

Przypominamy jeszcze o pracach w rejonie Krochmalnej i Diamentowej. Zamknięta pozostaje jezdnia ul. Krochmalnej w stronę Czubów. Ruch w obie strony odbywa się jezdnią w kierunku osiedla Nałkowskich. Kierowcy już się oswoili ze zmianami, ale przejazd Krochmalną wymaga cierpliwości, szczególnie od kierowców, którzy decydują się na jazdę pasem w kierunku Diamentowej. Tam sznur samochodów ciągnie się na całej długości ulicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE