Reklama

Premiera gry miejskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Premiera gry miejskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Spacer ulicą Szeroką" to druga po "Lublinie literatów", gra fabularna osadzona w różnych okresach historycznych. ?Lubelskie Gry Miejskie? to platforma bezpłatnych i ogólnodostępnych, bezobsługowych gier miejskich dostępnych online dla każdego turysty odwiedzającego Lublin. 19 czerwca 10 czteroosobowych grup wyruszy na poszukiwanie śladów nieistniejącej już dzielnicy żydowskiej.

Tym razem zadania nie zostaną umieszczone w przestrzeni miasta ani na mapie, ale przekazane w formie plików dźwiękowych. Do gry potrzebne będzie dowolne urządzenie pozwalające na odtwarzanie dźwięków z głośnika (odtwarzacz mp3, smartfon, tablet). Pliki pobrać będzie można na urządzenie przy pomocy udostępnionego na miejscu Wi-Fi lub kabla USB w miejscu rozpoczęcia gry. Dostępne będą również online w czasie rozgrywki. W grze mogą wziąć udział zespoły maksymalnie 4-osobowe. 

Zgłoszenie zawierające: 
- imię i nazwisko kapitana zespołu; 
- liczbę uczestników; 
- adres e-mail; 
- numer telefonu komórkowego; 

najwygodniej przesłać przez formularz na stronie http://lubelskiegry.pl/gry/spacer-ulica-szeroka/ lub mailowo:info@lubelskiegry.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku 17 czerwca do godziny 18:00. 

Do wygrania: książki, gry planszowe, vouchery do escape roomów.

Zainteresowanym rozwiązywaniem zagadek związanych z tworzącymi w Lublinie literatami, poetami i pisarzami polecamy grę "Literaci Lublina".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE