Reklama

Poszukiwany siedmioma listami gończymi wpadł

Opublikowano: śr, 1 mar 2017 12:53
Autor: | Zdjęcie: lubelska.policja.gov.pl

Poszukiwany siedmioma listami gończymi wpadł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ma do odbycia karę ponad 6 lat pozbawienia wolności za rozbój, kradzież oraz przestępstwa narkotykowe. Poszukiwany był sześcioma listami gończymi. Został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie.

26 letni mieszkaniec Lublina poszukiwany był na podstawie 7 listów gończych oraz 7 nakazów w celu ustalenia miejsca pobytu. Sprawą  zajęli się policjanci z zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie. Kryminalni ustalili, że 26-latek może przebywać w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Wczoraj wieczorem doszło do jego zatrzymania. 

Podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli w lodówce oraz w szafce kuchennej białą substancję. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad kilogram tego narkotyku.

26-latek wkrótce trafi do zakładu karnego. Jacek O. odpowie za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości. Na swoim koncie ma m.in. rozbój, kradzież oraz przestępstwa narkotykowe. Ma do odbycia karę ponad 6 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo usłyszy kolejne zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

Źródło: KWP Lublin. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE