Reklama

Posiadasz zbiornik bezodpływowy lub przydomową oczyszczalnię? Wypełnij formularz

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikimedia

Posiadasz zbiornik bezodpływowy lub przydomową oczyszczalnię? Wypełnij formularz  - Zdjęcie główne

Opróżnianie szamba | foto Wikimedia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto rozpoczyna aktualizację ewidencji szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Mieszkańcy posiadający zbiorniki bezodpływowe i oczyszczalnie proszeni będą o wypełnienie formularza.

Według danych ewidencyjnych na terenie Lublina znajduje się 2679 zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz 189 przydomowych oczyszczalni ścieków. Dane nie są już aktualne, co stanowi główny powód przeprowadzenia nowego spisu.

 

Wszyscy mieszkańcy posiadający na terenie swoich nieruchomości zbiorniki bezodpływowe (szamba) lub przydomowe oczyszczalnie ścieków, proszeni są o wypełnienie formularza ewidencji zbiorników oraz dostarczenie go do Urzędu do 31 października. Można to zrobić drogą elektroniczną na adres: ewidencja.zbiorniki@lublin.eu, pocztą na adres Wydziału Ochrony Środowiska ul. T. Zana 38, 20-601 Lublin lub też osobiście, składając formularz w jednym z Biur Obsługi Mieszkańców.

 

Miasto przypomina, że właściciele, pozbywający się z terenu swoich nieruchomości nieczystości ciekłych, zobowiązani są do dostarczenia powyższych informacji. Powinni również posiadać umowy oraz dowody opłaty za opróżnianie zbiorników i ich transport.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE