Reklama

Policjanci zlikwidowali dużą plantację konopi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lubelska.policja.gov.pl

Policjanci zlikwidowali dużą plantację konopi  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Plantacja konopi innych niż włókniste została zlikwidowana przez policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową z KMP w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli 55 roślin o wysokości do 2,5 metra, 16 kilogramów suszących się roślin, nawozy oraz opryskiwacze rolnicze - wszystko to znajdowało się na torfowisku pod Lublinem.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Wykonując czynności operacyjne, policjanci ustalili, że w jednej z miejscowości pod Lublinem znajdować się może plantacja konopi innych niż włókniste. Dodatkowo z posiadanych przez mundurowych informacji wynikało, że znajdujące się na posesji rośliny, mogą znajdować się w końcowej fazie kwitnienia.


Jak informuje lubelska policja, podczas przeszukania na torfowisku funkcjonariusze realizujący sprawę, odnaleźli 55 krzaków konopi innych niż włókniste oraz 16 kilogramów suszących się roślin. Zabezpieczone rośliny miały od 1,7 do 2,5 metra. Dodatkowo na posesji odnaleziono specjalne nawozy oraz opryskiwacze ogrodowe.


Sprawa jest rozwojowa. Za uprawę konopi, które nie są włókniste i mogą dostarczyć znacznych ilości narkotyków, może grozić kara do 8 lat więzienia.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE