Reklama

Lublin: Pobili i okradli mężczyznę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Lublin: Pobili i okradli mężczyznę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kryminalni zatrzymali dwóch sprawców rozboju na obywatelu Bośni i Hercegowiny. Mężczyźni obserwowali pokrzywdzonego po wyjściu z klubu w centrum miasta, następnie pobili i okradli mężczyznę.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali w ubiegłym tygodniu. Obywatel Bośni i Hercegowiny zgłosił, iż został pobity i okradziony przez mężczyzn z którymi jechał taksówką. Łupem sprawców padły pieniądze w kwocie 1200 złotych.

 

Nad sprawą pracowali operacyjni z komisariatu IV oraz z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie. Ustalenia policjantów bardzo szybko przyniosły zamierzone efekty. Wczoraj zatrzymani zostali dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 28 i 22 lat. Jak wynikało z ustaleń policjantów mężczyźni upatrzyli sobie pokrzywdzonego, po tym jak wyszedł z klubu w centrum miasta. Sprawcy najpierw szli za mężczyzną, a gdy ten postanowił wezwać taksówkę, zapytali o możliwość podwózki. Po drodze jeden z nich udawał pijanego, a gdy wszyscy razem wysiedli w dzielnicy LSM zaatakowali mężczyznę. Pokrzywdzony został pobity i okradziony. Łupem sprawców padły pieniądze w kwocie 1200 złotych.

 

Dzisiaj obaj mężczyźni zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty rozboju. 28-latek odpowiadał będzie za to przestępstwo w warunkach recydywy. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia. W recydywie kara może być dodatkowo zaostrzona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE