Reklama

Reklama

Oświadczenie Speed Car Motor Lublin w sprawie zamieszania ze sprzedażą karnetów

Opublikowano: czw, 21 lis 2019 16:32
Autor: | Zdjęcie: Speed Car Motor Lublin

Oświadczenie Speed Car Motor Lublin w sprawie zamieszania ze sprzedażą karnetów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Liczba chętnych kilkukrotnie przewyższyła ilość dostępnych miejsc, w ramach sprzedawanych karnetów. Wielu kibiców okazało swoje niezadowolenie związane z brakiem możliwości zakupu karnetu w mediach społecznościowych. Speed Car Motor Lublin wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia wszelkie niejasności.

Reklama

W doniesieniach medialnych pojawiła się fala krytyki dotycząca portalu Eventim.pl, który „zwariował” podczas masowej próby zakupu karnetów na nowy sezon.


Karnety na sezon 2020 zostały sprzedane, a liczba osób zainteresowanych zakupem kilkukrotnie przewyższyła pojemność lubelskiego stadionu. W wyniku tej sytuacji już w pierwszych sekundach od uruchomienia sprzedaży brakowało wolnych miejsc do rezerwacji. Kilkanaście tysięcy osób chciało zakupić karnety w tym samym czasie, a dzięki Eventim.pl proces sprzedaży nie zawiesił się i zachował ciągłość. - możemy przeczytać w oświadczeniu lubelskiego zespołu żużlowego.


Kibice skarżyli się na brak możliwości wyboru miejsca i jego losowe przydzielanie przy zakupie większej ilości karnetów.


Brak podglądu planu stadionu był spowodowany wyłącznie tym, że po wybiciu godziny 20:20 wszystkie miejsca znalazły się w koszykach zatem zwyczajnie nie było możliwości, aby mógł cokolwiek wyświetlić. W kolejnych minutach plan mógł się pojawić gdy część rezerwacji nie została opłacona (np. próbowaliście większą grupą kupić karnety i niektórzy zwyczajnie rezygnowali gdy udało się jednej z osób).

Jeżeli chodzi o brak możliwości wyboru 10 szt. karnetów w ramach jednego zamówienia to sytuacja wygląda podobnie. Dla części z Was nie było już możliwości nabycia takiej liczby karnetów po kilku sekundach. System z automatu wyszukiwał możliwości przydziału miejsc koło siebie co oznacza, że jeżeli dostępne były np. 4 miejsca - to tak zostały przydzielone, aby w ramach jednego zamówienia nie były rozproszone po całym stadionie tylko z kolejnymi numerami. Jeżeli ktoś z Was ma kilka karnetów w różnych sektorach tzn, że dokonywał kilku zamówień lub wybrał miejsca z planu stadionu.

 

Pojawiły się również liczne słowa rozgoryczenia dotyczące pojemności stadionu, który nie może zaspokoić potrzeb kibiców.


Karnety zostały sprzedane i to momentalnie. Choć powinniśmy się cieszyć z faktu, że jako pierwszy klub żużlowy na świecie wyprzedaliśmy wszystkie miejsca siedzące w karnetach, to jednak rozumiemy rozgoryczenie tych, którym nie udało się nabyć wejściówki ze względu na ograniczoną pojemność obiektu.

Mając na uwadze zaistniałą sytuację, chcielibyśmy poinformować Was, że przed każdym meczem do sprzedaży będzie trafiać określona pula biletów.  

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.