Reklama

Reklama

Od czwartku ul. Skłodowskiej w Lublinie będzie "ślepa"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Od czwartku ul. Skłodowskiej w Lublinie będzie "ślepa" - Zdjęcie główne

Od czwartku ul. Skłodowskiej w Lublinie będzie "ślepa" | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek (5 listopada) zostanie zamknięty wlot ul. Skłodowskiej od strony skrzyżowania z ulicą Lipową. Powodem jest przebudowa Al. Racławickich.

Reklama

Ulica Skłodowskiej na czas prowadzonych robót drogowych będzie ulicą "ślepą". Nie będzie możliwości przejazdu na wprost w obu kierunkach dla relacji Okopowa-Skłodowskiej. Zostaną wyznaczone objazdy ul. Ofiar Katynia i Uniwersytecką. Natomiast komunikacja miejska nadal będzie jeździć ul. Lipową do Al. Racławickich i ul. Krakowskie Przedmieście.  Zaś ul. Okopowej będzie obowiązywał nakaz jazdy w lewo w ul. Lipową dla wszystkich pojazdów, z wyłączeniem komunikacji miejskiej.
 
Powrót drogowców na tarczę skrzyżowania ma związek z koniecznością dokończenia prac realizowanych we wrześniowym etapie.
 
- Wówczas z uwagi na kolizję światłowodu nie było możliwe zakończenie w terminie wszystkich zaplanowanych robót drogowych. Drogowcom pozostało do wykonania podpięcie kanalizacji deszczowej do ul. Skłodowskiej, ułożenie kabli teletechnicznych dla sygnalizacji świetlnej oraz wykonanie podbudowy i nawierzchni jezdni na połowie skrzyżowania - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
 
Taka zmiana organizacji ruchu potrwa do 10 grudnia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE