Reklama

Nowy szef Izby Celnej przyszedł z Przemyśla

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: IC Biała Podlaska

Nowy szef Izby Celnej przyszedł z Przemyśla - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od wczoraj bialscy celnicy mają nowego zwierzchnika. Młodszy inspektor Waldemar Chaba przejął obowiązki od insp. Remigiusza Woźniaka.

- Uroczyste przekazanie obowiązków nowemu dyrektorowi odbyło się zgodnie z ceremoniałem Służby Celnej i w obecności kadry kierowniczej oraz funkcjonariuszy i pracowników Izby Celnej w Białej Podlaskiej i podległych urzędów celnych – informuje Marzena Siemieniuk, rzecznik IC w Białej.

Nowy dyrektor wyraził słowa uznania dla dotychczasowych osiągnięć bialskiej izby celnej, podkreślając że zadanie kierowania jednostką przyjmuje z pokorą, świadomy odpowiedzialności, jaka na nim spoczywa.

Ustępujący z funkcji Remigiusz Woźniak szefem bialskiej Izby był od marca 2010 r.  - Ustępujący dyrektor podziękował funkcjonariuszom i pracownikom Izby Celnej w Białej Podlaskiej za kilkuletnią współpracę oraz wyrazy sympatii, z którymi spotykał się na co dzień. Zaznaczył, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zrealizować wiele ważnych projektów, które dobrze służą społeczeństwu. Swojemu następcy życzył wielu sukcesów na nowym stanowisku. Podkreślił, że izbę celną przekazuje w bardzo dobre ręce – relacjonuje rzecznik.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE