Reklama

Nowe targowisko przy ul. Ruskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Nowe targowisko przy ul. Ruskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiosną ruszą pracę nad uporządkowaniem terenów handlowych przy ul. Ruskiej. Poniżej zamieszczamy wizualizacje prezentujące zaplanowane zmiany.

Za przeprowadzenie remontu odpowiedzialna jest spółka Miejska Korporacja Komunikacyjna. W planach jest ujednolicenie i uporządkowanie terenu handlowego umieszczonego w centrum miasta. Wyremontowana też zostanie hala Ruska.

Remont zaczął się już w ubiegłym roku. Do tej pory postawiono nowe ogrodzenia, oświetlenie, zainstalowano monitoring. W tym roku prace zakładają odmalowanie ogrodzeń i miejsc handlowych, remont toalety publicznej i dachu targowiska, utwardzenie terenu przed halą oraz wyłożenie terenu kostką brukową.-Potrzebujemy kompleksowego uporządkowania terenu Podzamcza. Zanim wspólnie z właścicielem przystąpimy do inwestycji na terenie przylegającym do dworca, chcemy przeprowadzić prace, które zapewnią dogodne warunki dla najemców oraz ich klientów. Poleciłem spółce MKK przygotowanie koncepcji - by zagospodarować ten teren już dziś. Jest to nasza propozycja. Teraz czekamy na uwagi osób prowadzących handel w tym miejscu, by ostatecznie móc rozpocząć prace – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Koszt remontu to około 300 tys. zł.Źródło: lublin.eu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE