Reklama

Nie żyje Wojciech Krakowski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: www.krakowskiwojciech.pl

Nie żyje Wojciech Krakowski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie żyje Wojciech Krakowski, związany z Platformą Obywatelską wieloletni radny Rady Miasta Lublin. Przewodniczący klubu PO przegrał walkę z chorobą. Miał 62 lata.

W poniedziałek (27 czerwca) Radni Rady Miasta Lublin uczczą pamięć swojego kolegi rozpoczynając sesję minutą ciszy. W dniu pogrzebu flaga na lubelskim Ratuszu zostanie opuszczona do połowy masztu a miejski trębacz po hejnale odegra melodię żałobną.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Wojciecha Krakowskiego, wieloletniego Radnego Rady Miasta Lublin, wybitnego samorządowca, szanowanego lubelskiego przedsiębiorcy i dobrego kolegi. Od wielu lat wspólnie podejmowaliśmy trud związany z rozwojem miasta. Zawsze mogliśmy liczyć na Jego wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Odszedł wielki Lublinianin, oddany pracy na rzecz Miasta i Mieszkańców. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia - brzmią słowa prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka i Przewodniczącego Rady Miasta Lublin Piotra Kowalczyka.

Wojciech Krakowski urodził się w 1954 r., ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku mechanika. Od 1998 r. sprawował funkcję Radnego Rady Miasta Lublin z okręgu wyborczego Czechów, Sławin, Sławinek. Był wiceprzewodniczącym Zarządu Powiatu Platformy Obywatelskiej w Lublinie oraz Przewodniczącym klubu PO w Radzie Miasta Lublin. Był członkiem zarządu Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „MISERICORDIA” i prezesem firmy„VENTA” Sp. z o.o. Miał 62 lata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE