Reklama

Misja Gospodarcza do Brześcia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Misja Gospodarcza do Brześcia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Lublin zachęca lubelskich przedsiębiorców do udziału w Wielobranżowej Misji Gospodarczej do Brześcia w Białorusi. Organizatorem misji jest Polsko-Białoruska Izba Handlowo Przemysłowa.

Wyjazd odbędzie się w terminie od 20 do 22 kwietnia 2016 roku w ramach I Międzynarodowego Forum-Targów Kontaktów Biznesowych \"BRZEŚĆ 2016\". Składać się będzie z serii sesji plenarnych wg. najbardziej obiecujących kierunków współpracy międzynarodowej. Dla uczestników delegacji i misji gospodarczej będzie zorganizowana Giełda kontaktów biznesowych (B2B) oraz wizyta w przedsiębiorstwach – po uprzednim zgłoszeniu.

Oprócz tego Izba Handlowa będzie dysponowała wspólnym stoiskiem dla uczestników polskich firm, wchodzących w skład delegacji, gdzie można będzie zaprezentować własną produkcję i rozłożyć materiały informacyjno-promocyjne. Dla Chętnych firm istnieje również możliwość organizacji indywidualnego stoiska.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 13 kwietnia 2016 r. Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@pbihp.pl lub faxem 22-828-51-01.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE