Reklama

Mieszkańcy pomogą w rewitalizacji Parku Podzamcze

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Radosław Czarnecki

Mieszkańcy pomogą w rewitalizacji Parku Podzamcze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zabytkowy Park Podzamcze ma szansę wyglądać tak, jak chcą tego mieszkańcy. Najpierw jednak muszą oni wyrazić swoje zdanie w tym temacie. Miejsce, w którym można spokojnie wypocząć? A może takie w którym można uprawiać sport? Decyzja należy do mieszkańców Łęcznej.

Urząd Miejski przygotowuje się do rewitalizacji Parku Podzamcze. Zanim jednak ruszą prace, urzędnicy chcą wiedzieć, jak to miejsce chcą zmienić sami mieszkańcy.

To pierwszy etap projektu. - Po zebraniu wszystkich propozycji powstanie protokół z konsultacji. Pomysły przesłane przez zainteresowanych zostaną przedstawione wykonawcy koncepcji. Kolejnym etapem będzie spotkanie z mieszkańcami gminy, pracownikami Urzędu Miejskiego oraz projektantami, na którym zostanie przedstawiona koncepcja rewitalizacji – informuje UM.

Na stronie Urzędu Miasta zamieszczono krótką ankietę. Im więcej z nas odpowie na 5 pytań w niej zawartych tym większa szansa, że Park będzie wyglądał tak, jak tego chcemy.

Ankietę można wypełnić elektronicznie on-line TUTAJ, przesłać na maila info@um.leczna.pl lub złożyć osobiście w siedzibie urzędu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE