Reklama

Lublin z Duszą

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Lublin z Duszą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po sezonowej przerwie ruszyły Spacery ?Lublin z Duszą?. Do udziału w oryginalnych wycieczkach z pasjonatami Lublina zapraszamy studentów ze wszystkich lubelskich uczelni oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Najbliższy spacer już jutro (7 kwietnia, czwartek). Trasa będzie prowadzić po Śródmieściu, start o godz. 12.00, zbiórka pod Business Linkiem.

Wycieczki zostały opracowane w autorski sposób z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników tzw. „opowiadaczy”, którzy w barwny sposób potrafią słowem portretować Lublin. To dzięki nim można poznać czym jest Dusza miasta. Uczestnictwo w wycieczkowej grupie ma jeszcze jeden walor: pozwala na nawiązanie znajomości z innymi młodymi ludźmi (studentami bądź uczniami szkół ponadgimnazjalnych).

Organizatorzy polecają spacery wszystkim tym, którzy chcieliby lepiej poznać miasto i bardziej je polubić. Na najaktywniejszego spacerowicza czeka w tym sezonie voucher na zakup sportowych butów.

Mimo, że "Lublin z Duszą" korzysta z historycznego i kreatywnego bogactwa miasta, nie jest projektem ani turystycznym ani kulturalnym. To projekt motywujący i inspirujący młodych, a wykorzystywanie oraz rozwijanie potencjału młodości ma dla Miasta bardzo duże znaczenie – mówi Barbara Kostecka z Urzędu Miasta Lublin.

Z terminami wycieczek można zapoznać się na stronie http://spacery.lublin.eu. Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową bądź telefonicznie.

Informacje i zapisy:
Urząd Miasta Lublin Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów,
Plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
tel. 81 466 2512;
email: spacery@lublin.eu

Organizatorami spacerów są: Urząd Miasta Lublin, Ośrodek „Brama Grodzka Teatr NN”, Duszpasterstwo Akademickie KUL. Do współpracy zostały zaproszone lubelskie uczelnie, szkoły, instytucje kultury, a także innym podmioty, którym bliska jest idea „Lublina z Duszą”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE