Reklama

Reklama

Lublin: WSEI rekrutuje na studia. W ofercie m.in. kierunki w języku angielskim

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Lublin: WSEI rekrutuje na studia. W ofercie m.in. kierunki w języku angielskim - Zdjęcie główne

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie | foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie prowadzi rekrutację na studia. W ofercie są kierunki prowadzone w języku polskim i angielskim.

Reklama

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie jest największą niepubliczną uczelnią we wschodniej Polsce. W ciągu ok. 22 lat działalności, uczelnię ukończyło ponad 40 tys. absolwentów. Aktualnie na wszystkich kierunkach uczy się ponad 8 tys. studentów i słuchaczy, w tym ok. 1,3 tys. obcokrajowców z 23 krajów świata.

Ruszyła już rekutacja na rok akademicki 2022/2023. Nowością w ofercie edukacyjnej WSEI jest kierunek "Terapia zajęciowa z rehabilitacją”. Są to studia I stopnia licencjackie. Pierwszy rocznik studentów nowego kierunku rozpocznie kształcenie w październiku.

- Terapia zajęciowa z rehabilitacją  to kierunek studiów z programem niedostępnym dotychczas w regionie Polski Wschodniej i stanowiący odpowiedź na potrzeby rynku pracy, w szczególności środowiska medycznego sygnalizującego braki kadrowe - mówi Teresa Bogacka, kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

WSEI prowadzi rekrutację na studia w języku polskim na kierunkach: Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Ekonomia, Zarządzanie, Logistyka, Finanse i Rachunkowość, Psychologia, Pedagogika, Transport, Mechatronika, Informatyka, Terapia zajęciowa z rehabilitacją, Pielęgniarstwo, po których można uzyskać dyplom licencjata, inżyniera lub magistra. Dodatkowo uczelnia prowadzi rekrutację na kierunki prowadzone w języku angielskim: Zarządzanie, Logistyka, Informatyka oraz Pielęgniarstwo.

Rekrutacja na studia potrwa do 31 sierpnia. Równolegle trwa również rekrutacja na studia podyplomowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy