Reklama

Reklama

Lublin: WSEI przyjmie ukraińskich studentów. Dostaną stypendia i zostaną zwolnieni z opłat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Lublin: WSEI przyjmie ukraińskich studentów. Dostaną stypendia i zostaną zwolnieni z opłat - Zdjęcie główne

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie | foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Studenci z Ukrainy będą mogli kontynuować naukę w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Zostaną zwolnieni z opłat i dostaną stypendia.

Reklama

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie dostała dofinansowanie w ramach programu "Solidarni z Ukrainą”, organizowanego przez Narodowe Centrum Wymiany Akademickiej. W ten sposósb studenci, którzy są obywatelami Ukrainy i przybyli do Polski od 24 lutego, gdy zaczęła się wojna w ich ojczyźnie, będą mieli możliwość kontynuowania studiów lub odbycia innych dowolnych form kształcenia w polskich uczelniach i instytutach w okresie do września.

Uczestnicy programu zostaną zwolnienie z wszelkich opłat w semestrze letnim 2021/2022. WSEI zaprasza studentów z Ukrainy na studia I stopnia w systemie stacjonarnym na kierunki: Ekonomia, Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość lub udział w bezpłatnym 60-godzinnym kursie z języka polskiego. Wszystkim uczestnikom programu zostaną wypłacone stypendia za czas nauki i zapewniona opieka psychologiczna i prawna związana z kształceniem.

Kandydaci do programu proszeni są o wypełnienie podania i przesłania go na adres: [email protected] Potrzebny jest też m.in. dokument potwierdzający aktualny status studenta wraz z kartą okresowych osiągnięć, przedstawiającą przedmioty, które zostały dotychczas zaliczone na uczelni macierzystej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy