Reklama

Reklama

Lublin: trwa Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Do wygrania m.in. samochody

Opublikowano: 8 czerwca 2021 05:00
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: trwa Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Do wygrania m.in. samochody - Zdjęcie główne

Trwa Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, który w tym roku jest obowiązkowy. Do wygrania są samochody i karty płatnicze. Żeby wziąć udział w Loterii, należy dokonać spisu internetowego.

Reklama

Od początku kwietnia trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spisy są przeprowadzane co 10 lat. W tym roku jest obowiązkowy nie można odmówić przekazania danych. W przypadku osób niepełnoletnich spisu w ich imieniu dokonują rodzice lub prawni opiekunowie. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, czyli największe i najważniejsze badanie polskiej statystyki publicznej prowadzone jest po raz pierwszy przez Internet. Samospis internetowy to podstawowa i obowiązkowa forma spisu. Spis telefoniczny lub przy pomocy rachmistrza spisowego, który telefonicznie lub bezpośrednio przeprowadzi wywiad, przewidziano jako metody uzupełniające. Będzie można z nich skorzystać w sytuacji, gdy nie ma możliwości dokonania spisu za pomocą Internetu. Spis potrwa do 30 września.
 
Każda osoba, która do 7 lipca dokona samospisu w ramach Spisu, może wziąć udział w Loterii i zdobyć jedną z wielu nagród. Do rozlosowania przeznaczono 16 nagród głównych – samochodów osobowych z rocznym pakietem ubezpieczeniowym oraz 1460 kart płatniczych o wartości 1000 zł i 500 zł w ramach nagród I i II stopnia. Aby wziąć udział w Loterii, należy: dokonać samospisu online na spis.gov.pl i uzyskać i zachować kod potwierdzający samospis, zarejestrować otrzymany kod w terminie od 22 kwietnia do 7 lipca na stronie Loterii. Losowanie finałowe samochodów odbędzie się 14 lipca spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń oddanych przez uczestników. Szczegółowy harmonogram losowań, w tym nagród nagród I i II stopnia oraz regulamin loterii dostępne są na stronie internetowej https://loteria.spis.gov.pl/ i pod numerem telefonu Infolinii 22 871 99 21.
 
 
Mieszkańcy Lublina, którzy chcą dokonać samospisu, a nie mogą tego zrobić we własnym zakresie, mogą skorzystać ze sprzętu komputerowego udostępnionego w Ratuszu (plac Łokietka 1, sala nr 3). Aby skorzystać z tej możliwości należy wcześniej umówić wizytę, dzwoniąc na numer: 81 466 1200, 81 466 2010 lub 81 466 2100, w godz. 7.30-15.30. Aby umówić wizytę w Polskim Języku Migowym należy połączyć się z tłumaczem online, w godz. 9.00-15.00, za pośrednictwem strony lublin.eu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.