Reklama

Reklama

Lublin: Specjalne znaki pomogą jeżom na ul. Głębokiej?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Specjalne znaki pomogą jeżom na ul. Głębokiej? - Zdjęcie główne

Lublin: Specjalne znaki pomogą jeżom na ul. Głębokiej? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ustawienia znaków "Uwaga jeże" wzdłuż ul. Głębokiej chcą mieszkańcy. W ich imieniu z taką prośbą do władz miasta, zwrócił się Marcin Nowak z Rady Miasta Lublin.

Reklama

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin Marcin Nowak (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) zwrócił się do władz miasta w sprawie ustawienia wzdłuż ul. Głębokiej znaków "Uwaga jeże". Ma to związek z tym, że na wybranych ulicach pojawiły się tabliczki zwracające uwagę kierowców na jeże. Mieszkańcy wskazali miejsca częstego występowania jeży przechodzących przez ulice. Teraz są tam ustawiane znaki drogowe "Uwaga jeże".

Wiceprzewodniczący wyjaśnił, że dotarły do niego sygnały od mieszkańców Lublina dotyczące potrzeby oznakowania ul. Głębokiej znakami "Uwaga jeże".

- Według posiadanych przeze mnie informacji, oznakowanie niniejszej arterii takimi znakami zwróciłoby uwagę kierowców na problem, który w tym miejscu jest szczególnie zauważalny i odczuwalny. Pragnę podkreślić również, że na skutek interwencji mieszkańców Lublina, analogiczne komunikaty pojawiły się w licznych punktach miasta, uwrażliwiając kierowców na niniejszą kwestię - napisał w interpelacji do władz miasta, Marcin Nowak.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy