Reklama

Reklama

Lublin: Rodzice i dyrekcja podstawówki chcą wymiany nieszczelnych okien na basenie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Rodzice i dyrekcja podstawówki chcą wymiany nieszczelnych okien na basenie - Zdjęcie główne

Rodzice i dyrekcja podstawówki chcą wymiany nieszczelnych okien na basenie | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada rodziców i dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 30 chcą wymiany okien w budynku basenu. W ich imieniu do władz miasta zwrócił się wiceprzewodniczący Rady Miasta. Poprosił o przeznaczenie pieniędzy na wymianę.

Reklama

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin Leszek Daniewski (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) skierował do władz miasta interpelację w sprawie przeznaczenia środków finansowych na wymianę okien w budynku basenu Szkoły Podstawowej nr 30 przy ul. Nałkowskich.

- Rada Rodziców oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 30 w Lublinie po raz kolejny zwrócili się do mnie o wsparcie ich działań, których celem jest wymiana "wiekowych" okien na szkolnym basenie. Panie Prezydencie, po uwzględnieniu mojego wniosku do budżetu miasta na 2022 rok o przekazanie środków na wymianę izolacji czerpalnego kanału wentylacyjnego w budynku szatni, za co dziękuję, zadaniem priorytetowym dla szkoły jest wspomniana wymiana okien - napisał Leszek Daniewski.

Dalej wyjaśnił, że nieszczelności powodują ogromne starty ciepła i niedogrzanie basenu. Podkreślił, że ma to wpływ na zdrowie uczniów i generuje większe zużycie energii oraz, że w miejscach nieszczelności, w wyniku różnicy temperatur, powstają zawilgocenia i zacieki, co z kolei powoduje niszczenie ścian.

- Ze wstępnego kosztorysu wynika, iż wartość tego zadnia określona jest na kwotę 90 tys. zł. W imieniu Dyrekcji i rodziców uczniów tejże szkoły proszę o przeznaczenie stosownych środków na ten cel w budżecie miasta w bieżącym roku - podsumowuje wiceprzewodniczący.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy