Reklama

Reklama

Lublin: Naukowiec UMCS o inflacji w Polsce. Cykl "Okiem eksperta"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Centrum Promocji UMCS

Lublin: Naukowiec UMCS o inflacji w Polsce. Cykl "Okiem eksperta" - Zdjęcie główne

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej | foto Centrum Promocji UMCS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach cyklu eksperckich komentarzy jeden z naukowców Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej przygotował tekst na temat wysokiej inflacji w Polsce. Można się z niego dowiedzieć np. dlaczego ceny wzrastają.

Reklama

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej przygotował komentarz ekspercki dra Jakuba Czerniaka z Katedry Mikroekonomii i Ekonomii Stosowanej UMCS nta temat inflacji. Naukowiec odpowiada na pytania: dlaczego ceny w Polsce wzrastają, jak się do tego mają podwyżki stóp procentowych i jakie są prognozy na przyszłość? Sam dr Jakub Czerniak od 2004 roku jest wykładowcą akademickim na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie. Jest adiunktem dydaktyczny w Katedrze Mikroekonomii i Ekonomii Stosowanej UMCS. Jego zainteresowania naukowe to: makroekonomia, polityka innowacyjna, dobrobyt, jakość życia.

- Tekst powstał w ramach inicjatywy "Okiem eksperta”, która ma na celu promowanie nauki, badań i specjalistycznej wiedzy naukowców z UMCS. Specjaliści z Uniwersytetu tworzą komentarze eksperckie, opinie, analizy czy prognozy branżowe dotyczące bieżących wydarzeń, problemów czy zagadnień budzących wątpliwości, a znajdujących się w polu ich zainteresowań badawczych - informuje Katarzyna Skałecka z Centrum Prasowego UMCS.

Komentarz można przeczytasz na stronie internetowej uczelni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy