Reklama

Reklama

Lublin: Na Czechów i Felin wrócą Biura Obsługi Mieszkańców?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Na Czechów i Felin wrócą Biura Obsługi Mieszkańców? - Zdjęcie główne

Na Czechów i Felin wrócą Biura Obsługi Mieszkańców? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przywrócenia działalności Biur Obsługi Mieszkańców na Czechowie i Felinie chce radny Marcin Bubicz. Przekonuje, że są "świetną i wygodną odpowiedzią na potrzeby mieszkańców".

Reklama

Radny miejski Marcin Bubicz (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) skierował dwie interpelacje do władz miasta. Obie dotyczą działania Biur Obsługi Mieszkańców. W pierwszym przypadku chodzi o placówkę w dzielnicy Czechów, a w drugim w dzienicy Felin.

- Biura Obsługi Mieszkańców zlokalizowane w dzielnicach są świetną i wygodną odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, w tym w szczególności w zakresie załatwiania kwestii mieszkaniowych, podatkowych oraz spraw związanych z dowodami osobistymi, Lubelską Kartą Miejską i prawem jazdy - przekonuje Marcin Bubicz w obu interpelacjach.

Dalej dodał, że filie BOM mieściły się przy ul. Żywnego na Czechowie i przy ul. Jagiełły na Felinie, a teraz pozostają zamknięte.

- Przyczyną takiego stanu rzeczy jest epidemia koronawirusa. Co istotne, od kwietnia 2022 roku Rząd zniósł wiele z obostrzeń COVID' owych a statystyki zakażeń pokazują tendencje malejącą. W tym samym pomieszczeniu co BOM funkcjonuje bez większych perturbacji placówka Poczty Polskiej - napisał radny w obu interpelacjach.

Podkreślił też, że powrotu działalności Biur chcą mieszkańcy, Rady Dzielnic i Rada Miasta. Zaapelował o możliwie szybkie podjęcie działań mających na celu przywrócenie filii BOM na Czechowie i Felinie. Przekonuje, że dzięki takim placówkom, w jednym miejscu można było szybko i wygodnie załatwić wiele z urzędowych spraw, a sama lokalizacja jest powszechnie znana.

Na koniec zapytał jeszcze kiedy planowane jest ponowne otwarcie Biur, czy BOM-y będą mieścić się w dotychczasowych budynkach, a jeśli nie to czy wybrane zostały już nowe lokalizacje?

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy