Reklama

Reklama

Lublin: Miasto rozda cenne nagrody. W ramach loterii "Rozlicz PIT w Lublinie"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Miasto rozda cenne nagrody. W ramach loterii "Rozlicz PIT w Lublinie" - Zdjęcie główne

Miasto rozda cenne nagrody. W ramach loterii "Rozlicz PIT w Lublinie" | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadal można zgłosić swój udział w loterii Rozlicz PIT w Lublinie. Na mieszkańców czekają nagrody, wśród nich samochód o napędzie hybrydowym, zegarki, rowery czy hulajnogi.

Reklama

- Rozliczenie podatku dochodowego w Lublinie to realne wsparcie miasta, z którego infrastruktury i dóbr codziennie korzystamy. Wskazując w deklaracji Lublin, jako miejsce zamieszkania, decydujemy o tym, że część naszego podatku zasili budżet miasta, a tym samym przyczyni się do wzrostu jego dochodów i rozwoju. Doceniając zaangażowanie mieszkańców, już po raz czwarty organizujemy loterię, a w niej możliwość wygrania wartościowych nagród. Zachęcam do udziału w akcji Rozlicz PIT w Lublinie i dziękuję wszystkim, którzy już się do niej zgłosili - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

Mieszkańcy Lublina, którzy złożą deklarację podatkową za 2021 rok w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazując w niej nasze miasto jako miejsce zamieszkania, mogą wziąć udział w loterii. W ramach zgłoszenia uczestnictwa trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta. Można też udać się do jednego z Punktów Obsługi Loterii, aby na miejscu wypełnić dostępny tam formularz papierowy i wrzucić go do specjalnej urny. Mieszkańcy proszeni są o to, aby do urny nie wrzucać dokumentów niezwiązanych z akcją. Punkty Obsługi Loterii czynne są do 30 kwietnia i mieszczą się w: Biurze Obsługi Mieszkańców, ul. Wieniawska 14 (I piętrze); Biurze Obsługi Mieszkańców, ul. Filaretów 44 (parter); Biurze Obsługi Mieszkańców, ul. Szaserów 13-15 (parter); Biurze Obsługi Mieszkańców, ul. Franciszka Kleeberga 12a (parter); Biurze Obsługi Mieszkańców, ul. Wolska 11 (parter); Wydziale Komunikacji, ul. Czechowska 19a (parter); biurowcu przy ul. Spokojnej 2, portiernia, (II piętro); Ratuszu, pl. Łokietka 1 (parter).

Osoby, które zgłoszą się do loterii czeka łącznie 17 nagród rzeczowych. Obok samochodu osobowego Suzuki Swift Hybrid o wartości 67 tys. zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 7 444,00 zł do wylosowania są: 3 rowery Romet Wagant o wartości jednostkowej 1 750 zł - nagroda I stopnia; 1 iRobot Roomba 976 o wartości jednostkowej 1 650 zł - nagroda II stopnia; 3 hulajnogi elektryczne Xiaomi Mi Electric ScooterEssential o wartości jednostkowej 1 550 zł - nagroda III stopnia; 2 smartfony Samsung Galaxy A32 o wartości jednostkowej 1 500 zł - nagroda IV stopnia; 3 zegarki Garmin Vivoactive 4 o wartości jednostkowej 1 250 zł - nagroda V stopnia; 4 kamery samochodowe Navitel R600 o wartości jednostkowej 400 zł - nagroda VI stopnia.

Udział w loterii można zgłaszać do końca kwietnia. Loteria planowana jest na 12 maja.

- Akcję zachęcania mieszkańców do rozliczania się z podatku dochodowego w Lublinie Miasto rozpoczęło w 2019 roku. Tegoroczna edycja jest więc czwartą z kolei okazją do wygrania cennych nagród i wsparcia swojego miasta poprzez zostawienie w nim części należnego podatku dochodowego. Liczba uczestników akcji Rozlicz PIT w Lublinie wzrasta z roku na rok. W 2019 roku do loterii zgłosiły się 1 972 osoby, w 2020 roku było to już blisko 8 tys. osób, a w minionym roku w akcji wzięło udział ponad 9,6 tys. uczestników. W tegorocznej edycji mamy już ponad 4 tys. zgłoszeń - informuje Izolda Boguta z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy