Reklama

Reklama

Lublin: Listy przyjętych dzieci do przedszkoli opublikowane. Rodzice muszą dopełnić formalności

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Listy przyjętych dzieci do przedszkoli opublikowane. Rodzice muszą dopełnić formalności - Zdjęcie główne

Listy przyjętych dzieci do przedszkoli opublikowane. Rodzice muszą dopełnić formalności | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Opublikowano listę dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Rodzice mają tydzień na potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do wybranej placówki.

Reklama

- Po opublikowaniu listy przyjętych przedszkolaków, ich rodzice powinni potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danego przedszkola. Mogą to zrobić osobiście w wybranej placówce lub elektronicznie. Ważne, aby dopełnili tych formalności we właściwym czasie, czyli do połowy kwietnia. Nasza oferta, przygotowana na zbliżający się rok szkolny z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, to około 10,5 tys. miejsc w placówkach publicznych i przedszkolach niepublicznych funkcjonujących na zasadach placówek publicznych - mówi Mariusz Banach, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. oświaty i wychowania.

Listę dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych opublikowano 8 kwietnia. Dziecko z listy zakwalifikowanych do danego przedszkola, zostaje do niego przyjęte pod warunkiem, że rodzic do 15 kwietnia do godz. 15.00 potwierdzi wolę przyjęcia dziecka. Deklaracja potwierdzenia woli przyjęcia dziecka dostępna jest na stronie systemu rekrutacyjnego. Tam również znajduje się instrukcja składania deklaracji.
 
 
Rodzice mają do wyboru trzy sposoby złożenia dokumentu: dostarczyć wypełnioną deklarację bezpośrednio do przedszkola, wydrukowaną, wypełnioną i zeskanowaną deklarację przesłać w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu się na konto kandydata, wypełnić deklarację bezpośrednio w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu się na konto kandydata i podpisać profilem zaufanym. Brak potwierdzenia woli przez rodzica w wyznaczonym terminie jest równoznaczny z nieprzyjęciem dziecka do przedszkola.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy