Reklama

Reklama

Lublin: Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową. Trwa nabór

Opublikowano: pon, 9 sie 2021 12:14
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową. Trwa nabór - Zdjęcie główne

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową. Trwa nabór | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa nabór zgłoszeń do Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową. Autorzy prac dotyczących rozwoju Lublina mogą wygrać 6 tys. zł.

Reklama

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą rozwojowi gospodarczemu miasta prowadzony jest od 2010 roku. Celem jest zwiększenie zainteresowania studentów zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym oraz zachęcenie studentów do podejmowania tej tematyki w swojej pracy badawczej.
 
Nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji trwa do 15 września. Do konkursu przyjmowane są prace obronione na dowolnej uczelni i kierunku studiów, nie wcześniej niż w 2018 roku.
 
- Tematyka związana z szeroko rozumianym rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, jest doskonałym polem do pracy badawczej. Poprzez zgłoszenie do Konkursu studenci mają szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz mieć realny wpływ na rozwój Lublina i funkcjonowanie miasta. Dlatego zachęcam do udziału i zaprezentowania swoich prac dyplomowych w tegorocznej edycji Konkursu - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.
 
W konkursie przewidziane są dwie kategorie: jedna dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich oraz druga dla autorów prac doktoranckich. W każdej z nich przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 6 tys. zł. oraz maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2 tys. zł. Dodatkowo, w kategorii prac licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich przewidziane jest wyróżnienie w formie trzymiesięcznej płatnej praktyki absolwenckiej w Urzędzie Miasta Lublin, z łącznym świadczeniem pieniężnym o wartości 4,5 tys. zł.
 
 
Prace konkursowe wraz z załącznikami można doręczyć: osobiście do sekretariatu Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, pl. Litewski 1; pocztą na adres: Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Przedsiębiorczości, pl. Litewski 1, 20-080 Lublin, z dopiskiem: "Konkurs - praca dyplomowa”; za pośrednictwem poczty elektronicznej ([email protected]), pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem; za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub podpisania profilem zaufanym ePUAP.
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.