Reklama

Reklama

Lublin: Dyrektor okręgowy Służby Więziennej odszedł z pracy

Opublikowano: pon, 17 sty 2022 14:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ze służby wystąpił dyrektor okręgowy Służby Więziennej w Lublinie płk. Dariusz Bernat. W Areszcie Śledczym w Lublinie odbyła się uroczysta odprawa w trakcie której wojewoda lubelski wręczył ustąpującemu dyrektorowi Dyplom Uznania Wojewody Lubelskiego.

Reklama

Dyplom przyznano za wieloletnią, rzetelną i zaangażowaną pracę, troskę o wysoką jakość pracy Służby Więziennej w województwie lubelskim, skuteczną koordynację prowadzonych działań penitencjarnych, tworzenie nowych form wsparcia społecznego w resocjalizacji skazanych i harmonijne współdziałanie z instytucjami mundurowymi, życzliwość, zrozumienie oraz rzetelne zaangażowanie w sprawy  i inicjatywy realizowane przez Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie, pracę na rzecz dobra Rzeczypospolitej Polskiej i jej obywateli.
 
- Życzę sukcesów w realizacji nowych zadań, które Pan zapewne podejmie – inaczej sobie tego nie wyobrażam. Gratuluję tego, że mógł Pan dzisiaj powiedzieć, że ma Pan poczucie spełnienia w realizacji służby - mówił Lech Sprawka, wojewoda lubelski. - W województwie lubelskim jest szczególna aura towarzysząca służbom mundurowym. Dwa lata funkcjonowania na stanowisku wojewody to ciąg tylko i wyłącznie pozytywnych relacji ze służbami. Dziękuję za wkład w stworzeniu tej aury. Jest Pan jednym z autorów atmosfery, która spełnia realizację zadań.

CZYTAJ TAKŻE: Lublin: Studenci z Aresztu Śledczego zaczęli nowy rok akademicki. Studia prowadzi KUL [GALERIA]
 
Płk Dariusz Bernat zaczął służbę 1 sierpnia 1995 r. jako młodszy wychowawca Działu Penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Zamościu. Służbę pełnił też w tej jednostce w pionie ochrony na stanowiskach od młodszego inspektora do kierownika działu. Od 1 lutego 2013 r. do 13 marca 2018 r. był ponownie związany z Zakładem, gdzie objął stanowisko zastępcy, a potem dyrektora  jednostki. Pełnił  służbę jako starszy specjalista w Biurze Ochrony i Spraw Ochronnych Centralnego Zarządu Służby Więziennej, był związany z Aresztem Śledczym w Krasnymstawie, gdzie pełnił obowiązki zastępcy dyrektora. Ma wszystkie trzy odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej: brązową, srebrną i złotą. W trakcie całej swojej służby ukończył kursy doskonalenia zawodowego. Za sumienność i zaangażowanie podczas wykonywanie obowiązków służbowych był wielokrotnie nagradzany przez przełożonych. Obowiązki dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Lublinie pełnił od 1 marca 2020 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy