Reklama

Reklama

Lublin: Chodnik przy ul. Janowskiej zostanie wyremontowany w całości?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Chodnik przy ul. Janowskiej zostanie wyremontowany w całości? - Zdjęcie główne

Chodnik przy ul. Janowskiej zostanie wyremontowany w całości? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sprawie dalszego remontu chodników wzdłuż ul. Janowskiej, Leszek Daniewski z Rady Miasta Lublin, zwrócił się do władz miasta. Jeszcze nie ma odpowiedzi.

Reklama

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Leszek Daniewski (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) skierował do władz miasta interpelację dotyczącą remontu chodnika wzdłuż ul. Janowskiej w dzielnicy Zemborzyce.

- Z ogromną radością przyjąłem informację o uwzględnieniu w autopoprawce Pana Pezydenta do budżetu miasta na 2022 rok remontu chodnika wzdłuż ul. Janowskiej, na całej długości do ul. Żeglarskiej - napisał Leszek Daniewski.

Poprosił, aby umożliwić mu udział w przygotowaniu zakresu tego zadania. wyjasnił, że prośba wynika z faktu, że na znacznym odcinku remont chodnika został już częściowo wykonany. Zrealizowano go w ramach środków z dotacji celowej dla Rady Dzielnicy Zemborzyce, która, na prośbę wiceprzewodniczącego, dwukrotnie już przeznaczyła na ten cel pieniądze.

- Wyremontowane odcinki nie stanowią jednak ciągłości ponieważ remontowi zostały poddane tylko te, będące w najgorszym stanie technicznym. Do wykonania pozostają odcinki od ul. Kolo w kierunku Zalewu oraz znacznie dłuższy odcinek, od końca już wyremontowanego chodnika do ul. Żeglarskiej - wyjaśnia w interpelacji, Daniewski.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy