Reklama

Reklama

Lubelskie: Ona wjechała w słup oświetleniowy, on do rowu

Opublikowano: 2 grudnia 2020 10:18
Autor: KWP w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wczoraj na ulicy Mełgiewskiej kierująca nissanem wjechała w słup oświetleniowy. W organizmie miała pół promila alkoholu. Z kolei w Motyczu kierowca forda wjechał do rowu. Przy pojeździe policjanci zastali 3 osoby. Wszystkie były nietrzeźwe.

Reklama

Niestety nie do wszystkich docierają apele policjantów dotyczące zagrożenia jakie niesie za sobą jazda pod wpływem alkoholu. Wielu kierowców w dalszym ciągi wsiada za kierownicę samochodu na „podwójnym gazie”, stwarzając ogromne zagrożenie dla siebie i dla innych osób. Tylko wczoraj odnotowaliśmy dwa zdarzenia drogowe, gdzie uczestnicy byli pijani.

 

Wcześnie rano policjanci z lubelskiej drogówki interweniowali w związku ze zdarzeniem przy ulicy Mełgiewskiej. Ze wstępnych informacji wynikało, iż kierująca nissanem z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w słup sygnalizacyjny. Podczas interwencji okazało się, że kobieta była pijana. Badanie alkomatem wykazało pół promila. Z kolei przed południem policjanci z  Bełżyc zostali powiadomieni o niebezpiecznym zdarzeniu drogowym w miejscowości Motycz. Samochód, którym jechały trzy osoby z dużą prędkością wpadł do rowu. Na miejscu funkcjonariusze zastali trzy osoby w wieku 22, 33, 43 lat. Wszystkie były nietrzeźwe. Badanie alkomatem wykazało od 1,5 promila do blisko 3 promili. Żadna z osób nie chciał przyznać się do kierowania pojazdem. W związku z tym na miejscu przeprowadzono oględziny i zabezpieczono ślady, które pozwolą ustalić kto siedział za kierownicą.

 

Sprawcy tych zdarzeń drogowych usłyszą zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu oraz stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Może im grozić do 2 lat więzienia, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz kierowania pojazdami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.