Reklama

Lubelski ratusz zaprasza do konkursu. Temat: najlepsze praktyki radzenia sobie z pandemią koronawirusa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelski ratusz zaprasza do konkursu. Temat: najlepsze praktyki radzenia sobie z pandemią koronawirusa - Zdjęcie główne

Lubelski ratusz zaprasza do konkursu. Temat: najlepsze praktyki radzenia sobie z pandemią koronawirusa | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz zaprasza samorządy, organizacje społeczne, nieformalne grupy, szkoły i uniwersytety do Konkursu Dobrych Praktyk w ramach Kongresu Współpracy Transgranicznej Lublin 2020. Temat to najlepsze praktyki radzenia sobie z pandemią koronawirusa.

Trwa nabór do Konkursu Dobrych Praktyk w ramach Kongresu Współpracy Transgranicznej Lublin 2020. Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych, a w szczególności do samorządów, władz lokalnych, organizacji społecznych, grup nieformalnych, sektora prywatnego oraz szkół i uniwersytetów. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 września.

 

- Tematem tegorocznej edycji Konkursu jest poszukiwanie najlepszych praktyk radzenia sobie z wyzwaniami związanymi z epidemią Covid-19 w pięciu kategoriach konkursowych: samorząd, kultura i turystyka, edukacja, pomoc społeczna, przedsiębiorczość - informuje Katarzyna Duma, rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Lublin. 

 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną. Wypełniony formularz konkursowy, dostępny na stronie www.kongres.lublin.eu, należy przesłać na adres konkurs.kongres@lublin.eu.

 

Przy ocenie merytorycznej projektów brane będą pod uwagę m. in. efektywność w rozwiązaniu projektu, innowacyjność czy zasięg oddziaływania. 

 

- Najlepsze rozwiązania opracowane oraz wdrożone w Europie i w krajach Partnerstwa Wschodniego mają stać się inspiracją dla innych - dodaje Katarzyna Duma. 

 

W każdej z pięciu kategorii wyłonieni zostaną trzej laureaci, którzy otrzymają tytuł Dobra Praktyka Kongresu Współpracy Transgranicznej Lublin 2020. Nagrodą w Konkursie jest realizacja materiału filmowego promującego zwycięską praktykę, wybraną spośród trzech laureatów w każdej z kategorii. Zwycięskie rozwiązania będą promowane na oficjalnych kanałach komunikacyjnych Kongresu (strona internetowa, profile w mediach społecznościowych).

 

Laureaci zostaną ogłoszeni 9 października w trakcie oficjalnego zamknięcia Kongresu Współpracy Transgranicznej Lublin 2020 (wcześniej Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej), który zacznie się 6 października. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE